... a izolace je perfektní!

„Inteligentní“ membrány pro interiérové i exteriérové použití, lepidla, lepící pásky a speciální příslušenství pro spolehlivá systémová řešení pro dokonale těsné opláštění staveb.

Využijte více než dvacetiletých zkušeností, výzkumu, vývoje a výroby těsnících systémů.

Kategorie

Články jsou roztříděny do kategorií...

Vnější větrotěsná izolace - difúzní kontaktní fólie

Pro clima® větrotěsné izolační systémy pro vnější použití jsou vysoce difúzní kontaktní fólie s monolitickou funkční membránou. To zaručuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a vyšší UV stabilitu. Tyto materiály se využívají jako pojistná hydroizolace i na opláštění stěn.

SOLITEX MENTO - 3 - vrstvá pásovina pro použití se záklopem a bez záklopu

SOLITEX UD / UD connect - 3 - vrstvá pásovina pro použití se záklopem a bez záklopu

SOLITEX PLUS - 4 - vrstvá armovaná pásovina pro použití se záklopem a bez záklopu

SOLITEX UM connect - 4 - vrstvá pásovina pro použití se záklopem s 3D separační vrstvou

SOLITEX WA - pásovina pro použití na stěnách

SOLITEX WA DURA - 3 - vrstvá pásovina pro použití na stěnách se zvýšenou odolností proti UV záření

Oblast použití: Pásovina pro použití se záklopem a bez záklopu vhodná pro položení na záklop , MDF desky a desky z měkkých dřevitých vláken pro spodní pojistnou izolaci střech a tepelně izolační látky všeho druhu.

Zvláštnosti: Pásovina pro použití se záklopem, pevná v tahu se speciálním TEEE filmem. Pásovina je velmi tepelně stabilní, disponuje velmi vysokou nepropustností při prudkém dešti a je odolná proti běžným stavebním chemikáliím (např. prostředku na ochranu dřeva nebo oleji na řetězové pily). pro clima SOLITEX MENTO má značku CE, odpovídající požadavkům normy DIN EN 13859-1.

Oblast použití: Vhodné jako difúzně propustná pásovina pro použití bez záklopu nebo se záklopem, na MDF desky a desky z měkkých dřevitých vláken pro spodní pojistnou izolaci střech a tepelně izolační látky všeho druhu.

Zvláštnosti: Pásovina pro použití se záklopem, pevná v tahu, se speciálním TEEE filmem. Pásovina je velice tepelně stabilní, disponuje velmi vysokou nepropustností při prudkém dešti a je odolná proti běžným stavebním chemikáliím (např. prostředku na ochranu dřeva nebo oleji na řetězové pily). pro clima SOLITEX UD má značku CE, odpovídající požadavkům normy DIN EN 13859-1.

Oblast použití: Pásovina pro použití se záklopem a bez záklopu vhodná k položení na záklop, MDF desky a desky z měkkých dřevitých vláken pro spodní izolaci střech a tepelně izolační látky všeho druhu včetně foukaných.

Zvláštnosti: Pásovina pro použití se záklopem, pevná v tahu, se speciálním TEEE filmem. Pásovina je velmi tepelně stabilní, disponuje velmi vysokou nepropustností při prudkém dešti a je odolná proti běžným stavebním chemikáliím (např. prostředku na ochranu dřeva nebo oleji na řetězové pily). pro clima SOLITEX UD má značku CE, odpovídající požadavkům normy DIN EN 13859-1.

Oblast použití: Vhodná jako difúzně propustná pásovina k použití bez záklopu a se záklopem, MDF desky a desky z měkkých dřevitých vláken pro spodní izolaci střech a tepelně izolační látky všeho druhu včetně foukaných.

Zvláštnosti: Pásovina pro použití bez záklopu, pevná v tahu, se speciálním TEEE filmem. Pásovina je velice tepelně stabilní, disponuje velmi vysokou nepropustností při prudkém dešti a je odolná proti běžným stavebním chemikáliím (např. prostředku na ochranu dřeva nebo oleji na řetězové pily). pro clima SOLITEX UD má značku CE, odpovídající požadavkům normy DIN EN 13859-1.

Oblast použití: Pásovina SOLITEX UM connect je vhodná pro provzdušněné i neprovzdušněné konstrukce v kombinaci se všemi střešními a fasádními materiály jako titanzinek, hliník, ušlechtilá ocel, měď atd. Pletené pásoviny zvyšují bezpečnost konstrukce a jsou proto doporučovány předními výrobci kovových střešních krytin. 8 mm silná 3D separační vrstva z PP plastické struktury chrání střešní krytinu před hromaděním vlhkosti a tlumí hluk způsobený deštěm nebo krupobitím.

Zvláštnosti: Pásovina pro použití bez záklopu s velmi vysokou pevností proti roztržení a velkou neprostupností. Díky speciálnímu TEEE filmu je pásovina velice tepelně stabilní, disponuje velmi vysokou nepropustností při prudkém dešti a je odolná proti běžným stavebním chemikáliím (např. prostředku na ochranu dřeva nebo oleji na řetězové pily). SOLITEX UM connect má značku CE, odpovídající požadavkům normy DIN EN 13859-1.

Oblast použití: Použití na opláštění desek na bázi dřeva a tepelně izolačních materiálů všech provedení.

Zvláštnosti: Extra odolná pásovina pro použití na stěnách s vysokou propustností vzduchu, zaručující účinnost tepelné izolace. Chrání konstrukci během stavby před povětrnostními vlivy. Vhodná pro konstrukce s mezerami v opláštění (do 2 cm mezera) nejméně 2 cm větrací mezera mezi pásovinou a opláštěním. Pro clima SOLITEX WA má značku CE odpovídající požadavkům normy DIN EN 13859-2.

 

 

 

 

autor: frantisek.buran, datum: 12.07.2011 10:47, kategorie: nezařazeno