... a izolace je perfektní!

„Inteligentní“ membrány pro interiérové i exteriérové použití, lepidla, lepící pásky a speciální příslušenství pro spolehlivá systémová řešení pro dokonale těsné opláštění staveb.

Využijte více než dvacetiletých zkušeností, výzkumu, vývoje a výroby těsnících systémů.

Kategorie

Články jsou roztříděny do kategorií...

Vnitřní neprodyšné fólie - parobrzdy

INTELLO - vysoce výkonná parobrzdná fólie s proměnlivou hodnotou sd

INTELLO PLUS - vysoce výkonná parobrzdná fólie s armováním

DB+ - parobrzdná a neprodyšná lepenková fólie s armováním

INTESANA / INTESANA connect - výkonná parobrzdná fólie s proměnlivou hodnotou sd

DA / DA connect - parobrzdná a neprodyšná fólie pro vnější izolaci střech

DASATOP - sanační parobrzda s vlhkostně proměnlivou hodnotou

DASAPLANO 0,01 connect - pod nadkrokevní izolace z měkkých dřevovláknitých desek

DASAPLANO 0,50 connect - vzduchotěsná membrána pro vnější střešní rekonstrukci

SANTA DT / SANTA UT - sanační parobrzdná tapeta

RB - ochranná protiprašná pásovina

DA - S - parobrzdné pásy


INTELLO

Vysoce výkonná parobrzda pro vláknité deskové a rohožové izolace

Oblast použití: Jako parobrzdná a neprodyšná pásovina pro všechny difúzně propustné konstrukce, např. s difúzní fólií pro spodní izolaci střech (pro clima SOLITEX) nebo pro desky z měkkých dřevitých vláken a MDF desek.

Zvláštnosti: Univerzál mezi parobrzdami s mimořádně velkou variabilitou, účinnou ve všech klimatických oblastech s difúzním odporem od 0,25 m do 25 m hodnoty sd. V zimním období difúzně nepropustná => vyšší ochrana proti vlhkosti. V létě difúzně propustnější => extrémně vysoké vysychání = maximální ochrana před stavebními škodami.


INTELLO PLUS

Vysoce výkonná armovaná parobrzda pro všechny foukané, deskové i rohožové vláknité izolace

Oblast použití: Jako parobrzdná a neprodyšná pásovina pro všechny difúzně propustné konstrukce, např. s difúzní fólií pro spodní izolaci střech (pro clima SOLITEX) nebo pro desky z měkkých dřevitých vláken a MDF desek.

Zvláštnosti: Univerzál mezi parobrzdami s mimořádně velkou variabilitou, účinnou ve všech klimatických oblastech s difúzním odporem od 0,25 m do více jak 25 m hodnoty sd. V zimním období difúzně nepropustnější => vyšší ochrana proti vlhkosti. V létě difúzně propustnější => extrémně vysoké vysychání = maximální ochrana před stavebními škodami. Vhodné pro všechny vláknité izolace.


DB+

Armovaná parobrzdná a neprodyšná pásovina ze stavební lepenky, vlhkostně proměnlivá hodnota sd; vhodná pro foukané izolace

Oblast použití: Vhodná jako parobrzdná a neprodyšná pásovina pro všechny střešní konstrukce nezávisle na tom, jak difúzně neprodyšná je izolace spodní části střechy, případně stavební díly, které ohraničují těsnění směrem ven.

Zvláštnosti: Ochrana proti poškození a plísni; vysoká úroveň bezpečnosti v případě náhodného vniknutí vlhkosti; vysoká pevnost v tahu; vhodná pro všechny vláknité tepelné izolace; ekologické řešení k utěsnění.


INTESANA / INTESANA connect

Vysokovýkonná parobrzda pro vrchní izolaci střechy s vlhkostně proměnlivou hodnotou sd. Též jako INTESANA connect se 2 integrovanými samolepícími zónami

Oblast použití: Jako vzduchově izolující parobrzdná pásovina s vlhkostně proměnlivou hodnotou difúzního odporu, vystavitelná povětrnostním vlivům, použitelná na záklop pod nadkrokevní izolace u všech difúzně otevřených konstrukcí např. s pásovinou na spodní izolaci střechy (pro clima SOLITEX) nebo deskami z měkkých dřevitých vláken a MDF deskami.

Zvláštnosti: Chrání konstrukci v průběhu stavební fáze před povětrnostními vlivy od sklonu střechy 10°. Vodood pudivá a vodotěsná. Pochozí. Současně funguje jako parobrzdná a neprodyšná izolační vrstva s vlhkostně proměnným difúzním odporem k ochraně tepelně izolačních konstrukcí. Dufúzní odpor od 0,25 m až do 25 m. V zimě difúzně nepropustnější => vysoká ochrana před vlhkem, v létě difúzně otevřenější => extrémně vysoké vysychání = maximální ochrana před stavebními škodami.


DA / DA connect

Parobrzdná a neprodyšná pásovina pro vnější izolaci střech

Oblast použití: Parobrzdná a neprodyšná pásovina pod vnější izolaci střech. Ochraňuje konstrukci během stavební etapy proti povětrnostním podmínkám. Vhodné pro všechny vnější střešní konstrukce.

Zvláštnosti: Ochraňuje konstrukci během fáze výstavby proti povětrnostním vlivům. Je vodoodpuzující a nepromokavá. Pochozí. Funguje současně jako parobrzdná a neprodyšná pásovina k ochraně následné tepelně-izolační konstrukce. pro clima DA má značku CE, odpovídající požadavkům normy DIN EN 13984.


DASATOP

Sanační parobrzda s vlhkostně proměnlivou hodnotou

Oblast použití: Vhodná jako parobrzdná a neprodyšná pásovina pro všechny konstrukce s difúzně propustnými pásovinami (např. pro clima SOLITEX) na záklop nebo jako pásovina pro použití bez záklopu.

Zvláštnosti: Parobrzda pro sanaci střechy z vnějšku, která může být položena na existující vnitřní povrchové úpravy (omítka na podkladu, sádrokartonové desky a záklop z palubek), v dutinách, nebo přes krokve.


DASAPLANO 0,01 connect

Použití pod nadkrokevní izolace z měkkých dřevovláknitých desek

Oblast použití: 3-vrstvá vzduchotěsná membrána pro vnější střešní rekonstrukci nadkrokevní izolace. Instaluje se nad krokve vyplněné izolací a pod desky z měkkých dřevovláknitých izolací jako systémové řešení v poměru tloušťek izolace 2:1 a 3:1.

Zvláštnosti: Uzavírá vzduchotěsnou rovinu při renovaci zvenčí. Aktivní transport vlhkosti membránou zajistí suchý a spolehlivý systém tepelné izolace. Trvalého vzduchotěsného spoje mezi membránami je dosaženo rychle a snadno pomocí dvou integrovaných samolepicích pruhů (pro clima connect technologie).


DASAPLANO 0,50 connect

Vzduchotěsná membrána pro vnější střešní rekonstrukci

Oblast použití: Použití pod nadkrokevní izolace jako vzduchotěsná membrána pro střešní renovaci, pod izolace z minerálního vlákna, celulózového vlákna, konopí.

Zvláštnosti: 3-vrstvá vzduchotěsná membrána pro vnější střešní rekonstrukci nadkrokevní izolace. Instaluje se nad krokve vyplněné izolací, před instalací dodatečné střešní izolace z minerální vlny, flexibilního nebo měkkého dřevovlákna, celulózového vlákna nebo konopné izolace.


SANTA DT / SANTA UT

Sanační tapeta

Oblast použití: Vhodná jako parobrzdná plocha u stávajících střešních konstrukcí s difúzně nepropustnými a difúzně propustnými izolacemi spodních částí střech, jejichž zadní odvětrávání bude dodatečně izolováno foukanými izolačními hmotami.

Zvláštnosti: Rychlé dodatečné zvýšení difúzního odporu. Zabezpečení proti stavebním škodám a plísním. Pro střechu, střešní šikminu, stěnu a strop. SANTA UT - hladký povrch; SANTA DT - se vzhledem hrubého vlákna


RB

Ochranná protiprašná pásovina

Oblast použití: Ochrana místností pod stropy vyplněnými sypanou nebo foukanou izolací, ochrana před propadávajícím prachem a drobnými částečkami a použití do podlah jako krycí vrstva izolace.

Zvláštnosti: Vhodná pro mírně vlhké sypané i foukané izolace. Prachotěsná.


DA-S

Parobrzdný pás

Oblast použití: K nalepení na spáry, např. na podlahové spoje na betonových stropech, na deskách z aglomerovaného dřeva nebo jako opravné pásy pro přelepení netěsností ve střeše, střešním zkosení, stěně, stropě a podlaze.

Zvláštnosti: Prefabrikované parobrzdné a neprodyšné pásy pro rychlé použití. Pro neprodyšné napojení podle DIN 4108-7, SIA 180 a ekologické normy B 8110-2.


autor: frantisek.buran, datum: 01.12.2011 14:32, kategorie: nezařazeno