... a izolace je perfektní!

„Inteligentní“ membrány pro interiérové i exteriérové použití, lepidla, lepící pásky a speciální příslušenství pro spolehlivá systémová řešení pro dokonale těsné opláštění staveb.

Využijte více než dvacetiletých zkušeností, výzkumu, vývoje a výroby těsnících systémů.

Kategorie

Články jsou roztříděny do kategorií...

Systémy a konstrukce

... pro clima® jsou kompletní profesionální systémy pro izolace plášťů budov

... pro clima® jsou inteligentní pásoviny s vlhkostně proměnným difúzním odporem

... pro clima® jsou vnější izolační pásoviny s aktivním transportem vhkosti

... pro clima® jsou praktická řešení pro sanaci

... pro clima® jsou jednoduše a účinně řešené detaily napojení


1) Vnější větrotěsná izolace: vysoce difúzní, proti stárnutí a dešti odolné materiály určené k vnějšímu použití...

2) Vnitřní neprodyšná izolace: parobrzdné a neprodyšné systémy pro clima® - spolehlivé řešení pro izolace střech, stěn nebo podlah...

3) Sanační systémy: materiály pro clima® umožňují jednoduché a spolehlivé zásahy při rekonstrukcích i modernizacích stavebních konstrukcí...

4) Protiprašná izolace: protiprašné systémy pro clima® pro všechny druhy tepelných a akustických izolací - rychlá, snadná difúzně otevřená aplikace...

5) Napojovací systémy: trvale neprodyšné a spolehlivé řešení detailů za všech okolností...


TIP: podrobné informace naleznete také v těchto dokumentech:

Systémy - zásady správné aplikace a použití výrobků pro clima® (PDF, 10 MB, CZ) Konstrukce - projekční a konstrukční zásady při návrhu stavebních konstrukcí s výrobky pro clima® (PDF, 3,35 MB, CZ)

 

1) Vnější větrotěsná izolace:

1a) Systém SOLITEX UD / SOLITEX MENTO

Systém pro spodní konstrukci střech s trojvrstvou vysoce difúzně propustnou pásovinou pro použití se záklopem i pro použití bez záklopu. Instalace vhodná i pro spodní konstrukce střech chráněné před deštěm.

 

1b) Systém SOLITEX PLUS

Systém pro spodní konstrukci střech s čtyřvrstvou vysoce difúzně propustnou pásovinou pro použití se záklopem a pro použití bez záklopu. Mimořádná pevnost v tahu díky výztuži.

 

1c) Systém SOLITEX UM

Systém pro plechové střechy s čtyřvrstvou vysoce difúzně propustnou pásovinou pro použití se záklopem. Tento systém má 3D separační vrstvu z 8 mm silného PP s plastickou strukturou a butylem. Jedná se o samolepící pásy.

 

1d) Systém SOLITEX WA / SOLITEX WB

Fasádní systém s vysoce difúzně propustnou pásovinou pro záklop stěn. Materiál tvoří extra silná textilie z PP. Systém je vhodný i pro instalaci v neuzavřeném mezerovém plášti.

 

 

2) Vnitřní neprodyšná izolace:

2a) Systém INTELLO / INTELLO PLUS

Systémy pro clima® INTELLO jsou vysoce výkonné a maximálně spolehlivé systémy vhodné i pro náročné konstrukce ve smyslu stavební fyziky. Jedná se o vlhkostně proměnlivou parobrzdnou a neprodyšnou pásovinu.

 

2b) Systém DB+

Parobrzdná a neprodyšná lepenková fólie s armováním. Pojivem je lepidlo z přírodního latexu. Výhodou je vlhkostně proměnná hodnota difúzního odporu. Jedná se o optimální propojení spolehlivosti a ekologie.

 

2c) Systém DA / DA connect

Parobrzdný a neprodyšný systém pro vnější izolaci střechy. Systém pro clima® DA chrání objekt proti povětrnostním vlivům již během stavebních prací.

 

 

3) Sanační systémy

3a) Systém DASATOP

Parobrzdný a neprodyšný systém pro rychlou „Sub-and-Top“ sanaci střechy z vnějšku. Pásovina je optimalizovaná pro instalaci ve stěně i přes krokve.

 

3b) Systém DB / DB+

Parobrzdný a neprodyšný systém pro klasickou vanovitou montáž pro sanaci střechy z vnější strany.

 

3c) Systém SANTA UT / SANTA DT

Parobrzdná tapeta ke zvýšení difúzního odporu vnitřního záklopu, pro případ, že budou vyplňovány již existující dutiny tepelně izolační hmotou.

 

 

4) Protiprašná izolace:

4a) Systém RB

Systém pro clima® RB se používá jako ochrana místností pod stropy vyplněnými sypanou nebo foukanou izolací před propadajícím prachem a drobnými částečkami. Použití je také vhodné a do podlah, jako krycí vrstva izolace.

 

 

5) Napojovací systémy:

5a) RAPID CELL

Rychlolepící páska bez separační folie pro neprodyšné spoje desek nejen z aglomerovaného dřeva.

 

5b) CONTEGA PV / CONTEGA FC / CONTEGA SL

Napojovací pásky pod omítku s parobrzdnými vlstnostmi pro trvale bezpečná napojení parobrzdných a neprodyšně izolujících vrstev na zdivo, které je omítnuto.

 

5c) BUDAX TOP

Butylkaučuková lepící páska pro lepení desek z měkkých dřevovláken, omítky, betonu a zdiva.

 

5d) Manžety KAFLEX / ROFLEX

Těsnící manžety z robustního a vysoce flexibilního EPDM. Optimálně vhodné pro rychlé a trvalé utěsnění průchodů kabelů a potrubí skrz vzduchotěsně izolující vrstvu.

 

autor: frantisek.buran, datum: 24.01.2010 13:58, kategorie: nezařazeno